Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб-Нд: за домовленістю

0
Мій кошик

Полімерні підлоги

Стара підлога від постійних навантажень стала непридатна і заважає роботі? Або ви підбираєте оптимальне рішення для нового бетону, який є відмінню основою для промислової підлоги, проте швидко стирається і починає пилити? Ми з радістю допоможемо вам заощадити час використовуючи всі наші знання і багаторічний досвід в області влаштування підлог в приміщеннях промислового і комерційного призначення.
Замовивши у нас промислову підлогу під ключ ви отримаєте готову безшовну полімерну підлогу повністю відповідає вашим вимогам, які ми ретельно обговоримо з вами на етапі узгодження.
Однак такий варіант можливий у разі, якщо у вас достатньо часу, для того, що б ми витримували всі необхідні технологічні паузи для повної полімеризації в процесі роботи.
Дуже часто перед нами замовники ставлять стислі часові рамки - буквально "за ніч", на ранок приміщення повинно працювати. Можливості закритися на час і звільнити поверхню підлоги для робіт є далеко не у всіх.
Для таких випадків буде корисно звернути увагу на модульні ПВХ покриття які, по суті, виконують ті ж функції, що і безшовні підлоги, витримуючи аналогічні навантаження, проте є покриттям яке має шви, з огляду на модульність рішення. Незважаючи на досить міцне з'єднання модулів між собою пазловимі замками, в разі пошкодження підлоги, потрібний модуль все ж можливо демонтувати, а на його місце встановити новий, неушкоджений елемент. Цей принцип значно спрощує процес ремонту, в разі необхідності. Однак, якщо стоїть завдання повної водонепроникності підлоги, то модульність, в цьому випадку, стає мінусом: для вологого ручного або машиннго прибирання такі підлоги підійдуть, а ось стоячу воду шов все таки пропустить.
Якщо ж ви відчуваєте в собі сили для самостійного влаштування полімерної промислової підлоги, то пропонуємо вам звернути увагу на наші готові комплекти для цих цілей. У розділі "Полімерні підлоги своїми руками", ознайомившись з інструкцією або подивившись навчальні відеоролики до кожного комплекту, ви зможете об'єктивно оцінити наскільки для вас прийнятний такий варіант. Або, наша служба технічної підтримки, зможе скомпонувати індивідуальний комплект під ваші вимоги і надати технічний супровід.
У будь-якому випадку раді будемо вашому дзвінку, або зверненням в чат. Відповімо на всі ваші питання і допоможемо підібрати оптимальний для вас варіант.


Наші роботи:

Полімерні підлоги в приймальні лікарні ім. Е. Е. Карабелешу в Херсоні

Полімерне покриття підлоги на терасі в квартирі

Наливні підлоги для Канівської ГЕС

Наливна підлога для швейцарської фармацевтичної компанії "Acino"

Вгору