Ми вітаємо Вас в нашому Інтернет - магазині підлогових покриттів «ПРОФИПОЛ». Готові запропонувати Вам покриття для підлоги в Києві та Україні за оптимальними цінами від кращих виробників Європи і світу. У нашому каталозі Ви знайдете і зможете купити будь-яке покриття на Ваш смак, а саме: ковролін, лінолеум, натуральний лінолеум паркетну дошку, ламінат, вінілові підлоги, комплектуючі по догляду за підлогами і багато іншого.

Наш досвід дозволив досконально розібратися у всіх видах підлогових покриттів і в тонкощах роботи з ними. За 14 років досвіду ми навчилися дотримуватися термінів здачі об'єкта і гарантувати результат. Ми максимально швидко, грамотно і якісно виконаємо нашу роботу, тому що ми - професійна компанія з постачання і укладання підлогових покриттів!

Основними перевагами нашої роботи є інтереси Клієнта і наш багаторічний досвід, ми на ринку підлоговий покриттів з 2004 року. Асортимент товарних позицій доповнюється щодня, а наші програмісти щодня вдосконалюють можливості фільтрації для максимальної зручності здійснення пошуку цікавить Вас товару.
Ми представляємо підлогові покриття таких брендів, як Kaindl, Krono Original, Vorwerk, Condor, Forbo, Lg і багато інших.

Також на нашому сайті Ви можете знайти особливий дизайнерський ковролін, представлений, в вигляді різних геометричних фігур.

Наш Інтернет - Магазин часто проводить розіграші і різні акції, присутній гнучка система знижок.
Наші консультанти готові відповісти на всі Ваші питання 24 години на добу 7 днів на тиждень.